Agata Krawczyk, uczennica klasy VII Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Witowie-Kolonii, została laureatką tegorocznego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych. Pokonała etapy: szkolny i rejonowy oraz około 26 finalistów na szczeblu wojewódzkim. W finałowej części uzyskała 78 punktów na 80 możliwych, co klasyfikuję Agatę na wysokiej pozycji laureatów.

Jej pasja, motywacja, kreatywność udzielają się również jej koleżankom i kolegom z klasy VII. Jest niezwykle skromna, koleżeńska, zmotywowana do nauki języka niemieckiego. Dyrektor szkoły Katarzyna Drańska i nauczycielka języka niemieckiego Renata Tera podkreślają, że z satysfakcją i zaszczytem pracuje się z uczennicą, u której widać pasję i zainteresowania w zakresie ulubionego przedmiotu.

Gratulujemy laureatce tak wysokiego wyniku w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów organizowanych przez Łódzkiego Kuratora Oświaty i życzymy powodzenia w dalszej edukacji i rozwijaniu zainteresowań.

  • agata_1
  • DSC05020
  • DSC05022