I tura wyborów prezydenta RP odbędzie się 28 czerwca, jeśli zamierzacie zasiąść w którejś z sulejowskich komisji wyborczych, musicie zgłosić swoją kandydaturę do 12 czerwca.

Będziemy je przyjmować od 7.30 do 15.30, natomiast 12 czerwca zgłoszenia w wersji papierowej będą przyjmowane do godziny 12.00 – zaklejone i opisane koperty należy wrzucić do skrzynki na korespondencję, znajdującej się przy bramie UM. Z kolei dokumenty w wersji elektronicznej będzie można przesyłać do 15.30, należy to zrobić w formie skanu na adres rada@sulejow.pl, przy czym oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu pocztą tradycyjną lub wrzucić do wspomnianej skrzynki na korespondencję. Skrzynka będzie wystawiona w środę, 10 czerwca i piątek, 12 czerwca. Czwartek, 11 czerwca będzie dniem wolnym od pracy (Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, pot. Boże Ciało) Urząd Miejski w Sulejowie będzie wówczas nieczynny, dlatego skrzynki przy bramie też nie będzie.

Wszystkie informacje dot. np. zasad głosowania korespondencyjnego oraz druki zgłoszeniowe kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych znajdziecie tutaj.