Burmistrz Sulejowa, Wojciech Ostrowski, objął Honorowy Patronat nad VI edycją programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”.

Już od 1 kwietnia 2019 roku wszystkie lokalne organizacje społeczne i aktywni mieszkańcy będą mogli zgłaszać swoje pomysły na inicjatywy poprawiające ich najbliższe otoczenie. Tematyka zgłaszanych projektów jest różnorodna –  bezpośrednio odpowiada na potrzeby danego regionu.

Pomysły można zgłaszać za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie: www.tesco.pl/pomagamy od 1 do 29 kwietnia 2019 roku.

Spośród zgłoszonych wniosków, w każdym z mikroregionów, Komisja Granowa wybierze po trzy projekty, które przejdą do następnego etapu. Każda organizacja, która dotrze do etapu głosowania zwycięży. O tym, czy grant będzie wynosił 5000, 3000 czy 1000 złotych  zdecydują mieszkańcy, głosując w swoim sklepie Tesco.

Warto spróbować swoich sił w programie!

Od 2016 roku odbyło się pięć edycji programu „Decydujesz, pomagamy”. W ciągu trzech lat Tesco wraz z Fundacją Tesco wsparło 1 190 projektów społecznych, które w otwartym głosowaniu, wybrali klienci sklepów – oddając w sumie aż 26 746 271 głosów.  Łącznie do aktywnych mieszkańców trafiło ponad 4,4 mln zł na realizację lokalnych inicjatyw na rzecz najbliższego otoczenia.

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie internetowej: www.tesco.pl/pomagamy