W dniu 28.02.2018 Szkoła Podstawowa w Łęcznie zorganizowała eliminacje gminne w piłkę koszykową dziewcząt i chłopców z rocznika 2002 i młodsi.

W kategorii chłopców do zawodów przystąpiły trzy zespoły tj. SP Łęczno, SP nr 1 w Sulejowie oraz SP we Włodzimierzowie.

W kategorii dziewcząt do zawodów przystąpiły również trzy zespoły tj. SP Łęczno, SP nr 1 w Sulejowie oraz SP we Włodzimierzowie.

 

Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, gdzie każdy mecz trwał 4 x 7 minut (chłopcy) oraz 4 x 5 minut (dziewczęta). W kategorii chłopców i dziewcząt, najlepsi okazali się zawodnicy SP nr 1 w Sulejowie.

Zwycięskie zespoły będą reprezentować gminę Sulejów na zawodach rangi powiatowej.

 

Klasyfikacja końcowa:

Chłopcy:

  1. SP Sulejów
  2. SP Włodzimierzów
  3. SP Łęczno

 

Dziewczęta:

  1. SP Sulejów
  2. SP Włodzimierzów
  3. SP Łęczno

 

Zawodnicy z Łęczna grali w następującym składzie:

Chłopcy :  Adrian Staszewski, Krystian Śliwa, Szymon Błaszczyk, Błażej Kołek, Kacper Romaniszyn, Piotr Matuszczyk, Adrian Antosik oraz Kevin Kabziński

Dziewczęta: Katarzyna Kołek, Aleksandra Krupa, Sylwia Kołek, Dominika Antosik, Nadia Purgał, Oliwia Osowska, Klaudia Osowska oraz Wiktoria Piasta

 

______________________________________________________________________________________________

 

Natomiast w dniu 02.03.2018 Szkoła Podstawowa w Łęcznie zorganizowała eliminacje gminne w piłkę koszykową dziewcząt i chłopców z rocznika 2005 i młodsi.

 

W kategorii chłopców do zawodów przystąpiły trzy zespoły tj. SP w Łęcznie, SP nr 1 w Sulejowie oraz SP w Uszcynie.

W kategorii dziewcząt do zawodów przystąpiły również trzy zespoły tj. SP w Łęcznie, SP nr 1 w Sulejowie oraz SP w Uszcynie.

 

Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, gdzie każdy mecz trwał 4 x 5 minut. W kategorii chłopców najlepsi okazali się zawodnicy SP w Łęcznie   natomiast w kategorii dziewcząt  rozgrywki wygrały zawodniczki SP nr 1 w Sulejowie.

Zwycięskie zespoły będą reprezentować gminę Sulejów na zawodach rangi powiatowej.

 

Klasyfikacja końcowa:

Chłopcy:

  1. SP Łęczno
  2. SP Sulejów
  3. SP Uszczyn

 

Dziewczęta:

  1. SP Sulejów
  2. SP Łęczno
  3. SP Uszczyn

 

Zawodnicy z Łęczna grali w następującym składzie:

 

Chłopcy :  Adrian Antosik, Kevin Kabziński, Mateusz Purgał, Błażej Kołek, Maciej Purgał, Wojciech Kumanowicz, Szymon Mijanowski, Kacper Dulas, Przemysław Antosik, Adam Brzeziański, Dominik Kołodziejski oraz Szymon Kaczmarski

 

Dziewczęta: Klaudia Osowska, Marcelina Mielczarek, Julia Gosławska, Marta Baryła, Magdalena Famulska, Natalia Brynda, Natalia Purgał, Wiktoria Piasta, Ewelina Kwiatkowska oraz Jagoda Herman.

 

  • IMG_20180228_093225
  • IMG_20180228_111047
  • IMG_20180228_113811
  • IMG_20180228_113813
  • IMG_20180228_134300
  • IMG_20180228_134313
  • IMG_20180228_134328
  • IMG_20180228_134440
  • IMG_20180302_092146
  • IMG_20180302_124743
  • IMG_20180302_124746
  • IMG_20180302_130158
  • IMG_20180302_130954
  • IMG_20180302_131202
  • IMG_20180302_131216
  • IMG_20180302_131507