Drużyna Gimnazjum w Sulejowie w dniu 05.02.2016r. brała udział w eliminacjach Mistrzostw LZS Powiatu Piotrkowskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców do lat 16.

W zawodach, które odbyły się w Moszczenicy nasz zespół zajął I miejsce i wywalczył awans do finału powiatowego. Oto wyniki naszej drużyny : Gim. Sulejów-Gim. Przygłów 2:2, Gim.Sulejów-Gim.Wolbórz 2:0, Gim.Sulejów-Gim.Moszczenica 2:1, Gim.Sulejów-Gim.Szydłów 4:0.

W dniu 11.02.2016r. w Rozprzy odbył się finał powiatu piotrkowskiego w którym to nasza drużyna również zajęła I miejsce, i tym samym będzie reprezentować powiat w eliminacjach województwa łódzkiego. Oto wyniki finału powiatowego: Gim.Sulejów-Gim.Szydłów 4:2, Gim.Sulejów-Gim.Tomawa 3:3, Gim.Sulejów-Gim.Rozprza 2:2, Gim.Sulejów-Gim.Gorzkowice 5:1. Najlepszym strzelcem turnieju został nasz zawodnik Eryk Warych – 6 bramek.

Skład drużyny Gimnazjum w Sulejowie: Paweł Mamrot, Jakub Gorzeń, Eryk Warych, Daniel Kiereś, Przemysław Pomykała, Bartłomiej Szczur, Krystian Hynek, Kacper Ryszka, Konrad Pieczyński, Kamil Mękarski, Kacper Wysmyk, Michał Maroszczyk.
Opiekunem drużyny jest Maciej Janu a dyrektorem gimnazjum Halina Rutowicz.