Luciążanka Przygłów w II lidze wojewódzkiej

 

Zawodnicy Luciążanki Przygłów kat. ,,Juniorzy Młodszy” wywalczyli historyczny awans do II ligi wojewódzkiej. Aby dostać się do wyższych rozgrywek musieli odbyć „długą i krętą” drogę. Pierwszy ligowy mecz z Radzicami zremisowali (0:0), następnie pokonując Kawalerię Tomaszów, Czartorię Ręczno oraz Relax Czerniewice małymi krokami zbliżali się po pierwsze miejsce w tabeli. W rewanżach zaczęły się schody, po wygranym meczu u siebie
z Radzicami (3:1) pojechali do Tomaszowa aby obronić fotel lidera, nie udało im się to gdyż Kawaleria pokonała ich (1:3). Po tym meczu niektórzy zwątpili w tą drużynę, przekreślając ją w pewien sposób nie dawali im szans na jakikolwiek sukces. Młoda drużyna podniosła się, pewnie pokonując Czartorię i Relax zapewnili sobie fotel lidera, wygrywając swoją grupę mogli myśleć o przystąpieniu do baraży. W barażach po ciężkim dwumeczu pokonali LKS Mierzyn (1:2 i 1:0). Zostając mistrzem okręgu Piotrkowskiego Junior Młodszy B1, przystąpią do II ligi wojewódzkiej.

Wszyscy zawodnicy przyczynili się do tego sukcesu, duże podziękowania skierowane są do trenera Roberta Dytrycha.

Najlepszym strzelcem drużyny został Kamil Klamerski który strzelił 8 bramek.

Kadra zespołu: Dominik Kołek, Piotr Gwarda, Aleksander Sykus, Jakub Stanihauzer, Jakub Łągwa, Dawid Ośmiałowski, Jakub Rafke, Mateusz Gawin, Sebastian Kocimowski, Emil Dulas, Jakub Drechna, Oskar Wróbel, Kamil Klamerski, Kajetan Świderski, Daniel Motylski, Szymon Zielonka, Damian Jędrzejczyk, Hubert Wiatr, Jakub Pawlikowski.

  • Luciazanka Przyglow
  • lu
  • luc
  • luci