W dniach 8-9 lutego 2020 roku odbył się VIII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Płońska. W turnieju wzięły udział dwie ekipy z ukraińskiego Tarnopola, drużyna z litewskich Solecznik oraz drużyny z Bełchatowa, Jonkowa, Golubia-Dobrzynia,  Jezioran, Płońska, Raciąża, Nowego Miasta i reprezentacja naszej gminy – drużyna LZS „Oldboy” Sulejów.

16 drużyn zostało podzielone 4 grupy. Mecze odbywały się w godzinach porannych i popołudniowych. Nasza drużyna swój udział w turnieju rozpoczęła od porażki – jak się później okazało – ze zwycięzcą całych zawodów drużyną Liberpol Oldboy Płońsk.

Wyniki naszej drużyny w dniu 8.02.2020 roku (faza grupowa).

• Liberpol Płońsk – LZS Sulejów 3-0
  • LZS Sulejów – Jankowo 3-2
  • LZS Sulejów – Golub-Dobrzyń 1-0

Z drugiego miejsca w grupie drużyna LZS Sulejów awansowała do drugiej rundy turnieju w dniu 9.02.2020 roku. Tu zespoły również mecze początkowo rozgrywały w grupach.

• Liberpol Płońsk – LZS Sulejów 5-0
  • LZS Sulejów – Soleczniki 1-5
  • LZS Sulejów – Elektrownia Bełchatów 0-5

Nasza drużyna ostatecznie w turnieju zajęła 8 miejsce. Turniej wygrała drużyna Liberpol Płońsk, która w finale pokonała pierwszy zespół z Tarnopola 2-1. Trzecie miejsce zajęła drużyna Elektrowni Bełchatów.

LZS Sulejów reprezentowały osoby: Balasiński Rafał, Balasiński Krystian, Szczukocki Krzysztof, Kołek Jarosław, Sarlej Jarosław, Kieszkowski Michał, Gołębiowski Łukasz, Stępień Łukasz, Stojek Dawid, Kowalewski Jarosław, Sobczyk Sebastian, Malarz Mariusz.