W miniony weekend w sali Gimnazjum w Sulejowie rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w boksie. Do mistrzostw zostało zgłoszonych 71 zawodników z 10 klubów z okręgu łódzkiego oraz zawodnicy niestowarzyszeni z Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego oraz Pabianic. Oto zestawienie wszystkich klubów biorących udział w mistrzostwach:

 

 

 

 

  1. UKS Włókiennik Łódź
  2. RSB Nokaut Radomsko
  3. Boks Tur Łódź
  4. RKS Łódź
  5. ŁPKS Gwardia Łódź
  6. MUKS Widzew Łódź
  7. ŁAS Łódź
  8. Shark Łódź
  9. KO Opoczno
  10. Jungle Gym Łódź

Rozegranych zostało 35 pojedynków z czego jeden pojedynek towarzyski i 34 pojedynki mistrzowskie. W niektórych kategoriach wiekowych i wagowych do mistrzostw zgłoszono tylko po jednym zawodniku.

ZESTAWIENIE WALK FINAŁOWYCH NA DZIEŃ 26.03.2017r.

KADECI 3x 2 min

1/21. kat. 63 kg (finał)

Patryk Marczykowski Jungle Gym Łódź – Jakub Pakulski RKS Łódź 3:0

JUNIORZY 3x 3 min.

2/22. kat. 52 kg (finał)

Maurycy Wiądzkowicz Niezrzeszony Pabianice – Piotr Kowalczyk Włókiennik Łódź 3:0

3/23. kat. 56 kg (finał)

Ali Aliew Włókiennik Łódź – Mikołaj Malong Włókiennik Łódź RSC-i I r.

4/24. kat. 60 kg (finał)

Patryk Raszyński Jungle Gym Łódź – Andrzej Hot Widzew Łódź 3:0

5/25. kat. 75 kg (finał)

Hubert Eksztajn Włókiennik Łódź – Gustaw Cieślar Shark Łódź RSC I r.

6/26. kat. 81 kg (finał)

Olech Bułka Widzew Łódź – Alekx Menszikow Widzew Łódź 3:0

7/27. kat. +91 kg (finał)

Adrian Plawgo Włókiennik Łódź – Patryk Dolder Boks Tur Łódź 3:0

SENIORZY – 3 x 3 min.

8/28. kat. 60 kg (finał)

Adrian Woch Nokaut Radomsko – Mariusz Koch RKS Łódź RSC I r.

9/29. kat. 64 kg (finał)

Łukasz Pełka Nokaut Radomsko – Maciej Nowakowski Shark Łódź 0:3

10/30. kat. 69 kg (finał)

Adrian Adamczewski Widzew Łódź – Sebastian Marek Widzew Łódź/Sulejów W.O

11/31. kat. 75 kg (finał)

Adam Banaszczyk RKS Łódź – Bartłomiej Włodarczyk Shark Łódź 2:1

12/32. kat. 81 kg (półfinał)

Mateusz Wojciechowski RKS Łódź – Kamil Zalasa Gwardia Łódź W.O

13/33. kat. 81 kg (półfinał)

Dżochar Malinowski Shark Łódź – Dariusz Wilk RKS Łódź 0:3

14/34. kat. 91 kg (finał)

Jakub Kacprzak Nokaut Radomsko – Łukasz Szczubiałkiewicz RKS Łódź 2:0

15/35 kat. +91 kg (finał)

Damian Piasecki ŁAS – Kacper Czapla Gwardia Łódź W.O

 

KLASYFIKACJA KLUBOWA MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

W BOKSIE SULEJÓW 25-26.2017

 

Miejsce Klub Ilość punktów
I RKS ŁÓDŹ 29
II MUKS WIDZEW ŁÓDŹ 26
III WŁÓKIENNIK ŁÓDŹ 22
IV SHARK ŁÓDŹ 17
V JUNGLE GYM ŁÓDŹ 13
VI NOKAUT RADOMSKO 10
VII BOKS TUR ŁÓDŹ 5
VIII ŁÓDZKA AKADEMIA SPORTU 4
IX KO OPOCZNO 1
X ŁPKS GWARDIA ŁÓDŹ 0

 

Najlepszy zawodnik                          – Maciej Nowakowski Shar Łódź

Najlepszy technik                              – Patryk Raszyński Jungle Gym Łódź

Najlepszy klub                                   – RKS Łódź

W trakcie Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Boksie zostały przeprowadzone eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów, które odbędą się w dniach 26-30.04.2017 r. w Nowej Dębie.

 

LISTA ZAWODNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

DO MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017

Z ŁÓDZKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU BOKSERSKIEGO

Kategoria 52 kg

PIOTR KOWALCZYK   WŁÓKIENNIK ŁÓDŹ

Kategoria 56 kg

MIKOŁAJ MALONG   WŁÓKIENNIK ŁÓDŹ

Kategoria 60 kg

PATRYK RASZYŃSKI   JUNGLE GYM ŁÓDŹ

Kategoria 64 kg

JAROSŁAW KOCH   RKS ŁÓDŹ

Kategoria 69 kg

WOJCIECH BIAŁAS   KO OPOCZNO

Kategoria 75 kg

GUSTAW CIEŚLAR   SHARK ŁÓDŹ

Kategoria 81 kg

MARCIN JAKÓBCZAK   HEROS PABIANICE

Kategoria +91 kg

ADRIAN PLAWGO   WŁÓKIENNIK ŁÓDŹ

REZERWA

  1. Kat. 52 kg     Maurycy Wiądzkowicz Heros Pabianice
  2. Kat. 60 kg     Andrzej Hot MUKS Widzew Łódź
  3. Kat. 75 kg     Hubert Eksztajn Włókiennik Łódź
  4. Kat. +91 kg    Patryk Dolder Boks Tur Łódź
  • 17498779_1818254951769238_8275054942855455045_n
  • 17499340_1818255111769222_3120960204671631609_n
  • 17553516_1818255161769217_3735443572223280821_n
  • IMG_2041_
  • IMG_2058
  • IMG_2044_
  • IMG_2078