Różne formy tańca, grupy wokalne dla dzieci i dorosłych, nowe wyzwania teatralne, plastyczne i muzyczne oraz dużo ruchu podczas zajęć fitness i wschodnich sztuk walki. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie, już od 7 września, serdecznie zapraszają na zajęcia w sezonie 2020–2021.

W harmonogramie nowe propozycje takie jak: SWING BAND „Nad Pilicą” dla wszystkich chętnych muzyków – instrumentalistów, wokalistów i uczniów szkół muzycznych oraz NOWY PROJEKT TANECZNY dla dzieci i młodzieży od 4. roku życia, pod kierownictwem profesjonalnego instruktora tańca.

Zapraszamy na spotkania organizacyjne:

– SWING BAND „Nad Pilicą” – 27 sierpnia 2020r. o godz. 17.00 w MOK.

-NOWY PROJEKT TANECZNY dla dzieci i młodzieży – 1 września 2020r. o godz. 18.00 w MOK – zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Spotkanie dla uczestników kursu tańca towarzyskiego dla dorosłych o godz. 19.00.

 

W związku z wprowadzonymi wytycznymi w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie,w trakcie epidemii COVID-19, osoby uczęszczające na zajęcia AEROBIK, STEPY i GIMNASTYKA ZDROWY KRĘGOSŁUP zobowiązane są do przynoszenia własnych mat do ćwiczeń.