… będzie zabawa, będzie się działo i znowu nocy będzie mało…

…będzie głośno, będzie radośnie, znów przetańczymy razem całą noc!

Sierpień to miesiąc, w którym jak co roku ma miejsce największe wydarzenie artystyczno-rozrywkowe w naszej gminie czyli Święto Miasta i Gminy Sulejów. Tegoroczna impreza odbędzie się 16 sierpnia na „Polance”, w ramach której przewidziane są 3 koncerty na żywo. Wystąpią: NOWATOR – twórca hitu „Z lewa do prawa”, który w serwisie internetowym YouTube ma już prawie 17 milionów odsłonięć, STARS ROXETTE TRIBUTE BAND, grupa która przypomni największe przeboje słynnego szwedzkiego duetu, oraz gwiazda główna wydarzenia w postaci ZESPOŁU PIERSI!!!

Całość uświetni rozbudowana scena, potężne nagłośnienie oraz profesjonalna oprawa wizualna czyli prawie 100m2 DIODY 4K. Dodatkowo w ramach wydarzenia olbrzymie wesołe miasteczko, pokaz szarży ułańskiej z udziałem kilkunastu koni oraz pokaz ognia „Fireshow”. Doskonałe miejsce do imprez, jakim niewątpliwie jest sulejowska Polanka, po raz kolejny, mamy nadzieję, zgromadzi prawdziwe tłumy (podobne jak na koncertach Kombii oraz Sławomira w 2018 roku).

Zapraszamy już 16 sierpnia na Polankę. Wszystkie aktualności związane z imprezą znajdziecie tutaj: FACEBOOK – WYDARZENIE.