Dnia 22.10.2016r. w ramach cyklu zawodów „PIŁKA SIATKOWA NA MEDAL” odbyły się w Sulejowie dwa  Turnieje Powiatowe  w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt w kategoriach wiekowych: nauczania wczesnoszkolnego klasy III i młodszych oraz klasy IV-V szkoły podstawowej. W turnieju udział wzięło 19 dziewcząt z Gminy Sulejów (15 dziewcząt) i Gminy Aleksandrów (4 dziewczęta).  Zawody zostały przeprowadzone w dwóch kategoriach:

– w kategorii roczników – 2007 i młodsze – piłka siatkowa singli, udział wzięło 8 zawodniczek i jeden chłopiec (nie liczony do klasyfikacji końcowej): Szkołę Podstawową Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie reprezentowało 5 dziewcząt i 1 chłopiec zaś Szkołę Podstawową z Dąbrowy nad Czarną 3 dziewczęta,

– w kategorii rocznika 2005 – 2006 –  piłka siatkowa dwójki. udział wzięło 10 zawodniczek: Szkołę Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie reprezentowało 9 dziewcząt zaś Szkołę Podstawową z Dąbrowy nad Czarną 1 dziewczyna.

W kategorii rocznika 2007 i młodsze – mini piłka siatkowa singli turniej rozegrany był systemem „każdy z każdym”. Po zakończeniu rozgrywkach klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

1 miejsce: Sonia Kędziora; Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie,

2 miejsce: Nikola Balasińska; Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie,

3 miejsce: Maja Rusek; Szkoła Podstawowa z Dąbrowy nad Czarną,

4 miejsce: Ola Rakoczy; Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie,

: Kinga Kowalska; Szkoła Podstawowa z Dąbrowy nad Czarną,

5-9 miejsca: Ola Bojarczuk, Maja Lange, Wiktor Bojarczuk; Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II

w Sulejowie, Nikola Komorowska; Szkoła Podstawowa z Dąbrowy nad Czarną.

W kategorii rocznika 2005– 2006 – mini piłka siatkowa dwójki turniej rozegrany był systemem „każdy z każdym”. Po rozgrywkach  klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

1 miejsce: ”RÓŻYCZKI’:     Agnieszka Lewandowska;

                                             Szkoła Podstawowa z Dąbrowy nad Czarną,

                                             Anita Andrzejczak;

                                             Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II    w Sulejowie,

2 miejsce: „TULIPANKI”: Patrycja Ptak, Wiktoria Misztela;

                                                Szkoła Podstawowa Nr 1  im. Jana Pawła II w Sulejowie,

3 miejsce: „KROKUSIKI”: Natalia Paszewska, Patrycja Koszowska:

                                                Szkoła Podstawowa Nr 1  im. Jana Pawła II w Sulejowie,

4 miejsce: „MACZKI”:       Patrycja  Kołek, Sandra Nowak;

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie,

5 miejsce: „STOKROTKI”:  Dominika Sowa, Weronika Gorzeń;

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie,

 Turniej zorganizowany był przez , UKS „FUKS” Sulejów,  Szkołę Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie, Urząd Miejski w Sulejowie.

  Zawodniczki  które zajęły miejsca I-III  otrzymały medale(pierwsze miejsca upominki). Każda uczestniczka turnieju otrzymała poczęstunek.  Nagrody ufundowane zostały przez w/w organizatorów.  Wśród zawodniczek  turnieju zostały rozlosowane cztery koszulki klubowe oraz cztery klubowe czapki UKS „FUKS” Sulejów. Nagrody wręczyła Pani Lidia Urbańska-Ptak  Sekretarz UKS „FUKS” Sulejów.

  Podziękowania dla starszej zawodniczki  UKS „FUKS” Sulejów Natalii Serafin, która celująco spisała się w roli sędziego oraz rodzicom i opiekunom za pomoc i opiekę, a także  organizatorom.                                                                                          

  • dsc03782
  • dsc03768
  • dsc03778
  • dsc03753
  • dsc03786