Warunki uczestnictwa w Turnieju DJ-ów PROTECTOR DJs CUP  Sulejów 2017

Organizatorem turnieju jest Urząd Miejski w Sulejowie.

– zgłoszenia przesyłamy w terminie do 6 sierpnia 2017 r. na adres: kelvin28@vp.pl Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, telefon kontaktowy i adres mailowy. Dodatkowo krótki opis dotychczasowej kariery.

– 15-minutowy materiał demonstracyjny wyłącznie video set ( nagrywamy video set wstawiamy w serwisie You Tube podpisujemy Eliminacje Protector DJs CUP Sulejów 13.08.2017 i link przesyłamy na adres kelvin28@vp.pl )

– w konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekunów prawnych) – w czasie konkursu należy korzystać z oryginalnych nośników muzyki płyty cd lub pendrive wraz z odpowiednią licencją (nie jest dozwolone korzystanie z nośników cd-r)

– w czasie konkursu nie można korzystać z żadnego programu służącego do miksowania muzyki. – organizator udostępni konsolę prawdopodobnie pionieer CDJ 850 , mixer Pionieer DJM 700 lub podobną , opcjonalnie gramofony winylowe w zależności od zainteresowania.

– uczestniczy nie mogą korzystać z własnej konsoli. – uczestnicy korzystają z własnego mikrofonu i słuchawek.

– organizator w terminie do 08.08.2017 r. poinformuje o wynikach kwalifikacji konkursowych na portalu Facebook.

– eliminacje odbędą się 13.08.2017 w godzinach 13 -18 Finał w godzinach 19 – 23

Uwaga muzyka wyłącznie w stylu ,, klubowym”

Weryfikacja i przebieg konkursu : – Komisja dokona weryfikacji materiałów fonograficznych. – W eliminacjach uczestnicy zaprezentują 8 minutowe sety ( każdy uczestnik ma 5 minut na przygotowanie ) – Do finału zostanie zakwalifikowanych 8 dj-ów którzy w finale wykonają 20 minutowe sety.

Kryteria oceny:

– technika (płynność przejść, pomysłowość, kreatywność ) – dobór muzyczny – dynamika (ilość właściwie zmiksowanych utworów. – kontakt z publicznością. – praca z mikrofonem

Informacje dodatkowe :

– Organizatorzy nie zwracają żadnych kosztów związanych z udziałem w konkursie. – Organizator nie przewiduje procedur odwoławczych.

Finaliści otrzymają pamiątkowe dyplomy,

miejsca 1-3 zostaną nagrodzone pamiątkowymi statuetkami.

Dodatkowo dj-e z miejsc 1-3 otrzymają możliwość zaprezentowania się w sieci clubów Protector. Organizator dodatkowo przyzna nagrodę publiczności.

  • FESTIWAL 2016