Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie wypływa na nowe, niezbadane dotąd jeszcze wody, proponując przedsięwzięcie nietuzinkowe…

Zachęcamy do wspólnego swingowania!

– Chciałbym przekazać, póki siły jeszcze są, również mieszkańcom gminy Sulejów moją wiedzę, a może choć trochę zarazić moimi pasjami, jakimi są niewątpliwie muzyka, trąbka i chęć wspólnego swingowania – mówi bandleader i założyciel Swing Band’u Kasztelania, Marian Kuśmierski, który również w Sulejowie będzie chciał rozwijać rodzący się dopiero projekt o nazwie SWING BAND „NAD PILICĄ”.

To będzie zupełnie nowe i mamy nadzieję niepowtarzalne doświadczenie. Już dziesięć osób, grających na różnych instrumentach, jest zainteresowanych udziałem w tym projekcie. Mamy, m. in. perkusistę, dwóch saksofonisyów, trębacza, dwóch gitarzystów i jednego wokalistę. Czekamy na kolejne chętne osoby, które chciałyby ubarwić ten band swoimi muzycznymi talentami – mówi Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie Dariusz Wojtysiak.

Zapraszamy już 27 sierpnia br., o godzinie 17.00, do MOK w Sulejowie na spotkanie organizacyjne. Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu 44 6162533 w godzinach 8.00 – 16.00.