Przełom listopada i grudnia to moment kiedy coraz częściej skupiamy swoją uwagę na przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Już teraz o świętach przypominają nam pięknie udekorowane wystawy sklepowe czy świecące tysiącami lampek centra handlowe.

Stowarzyszenie ”Sulejów dla Pokoleń” i Szkoła Podstawowa Nr. 2 im. Królowej Jadwigi w Sulejowie na Podklasztorzu przygotowały, dla mieszkańców naszego miasta i gminy, projekt pt. ” IDĄ ŚWIĘTA „. Jednym z punktów programu, będą rodzinne warsztaty artystyczne, które odbędą się w niedzielę 04 grudnia od godz. 14.30 w Szkole Podstawowej nr II w Sulejowie na Podklasztorzu. Podczas spotkania, w ciepłej, przedświątecznej atmosferze, przy muzyce, poznamy ciekawe techniki tworzenia dekoracji i ozdób choinkowych. Zajęcia są nieodpłatne. Udział w zajęciach będzie dobrowolny i ogólnie dostępny. Program będzie skierowany do dzieci i opiekunów, realizowany w małych grupkach.

Zajęcia dostarczą nie tylko radości, ale pozwolą również twórczo spędzić niedzielny czas, w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia. Dodatkową atrakcją będą konkursy z wiedzy o tradycjach świątecznych. Dla gości przewidziana jest herbata i słodka niespodzianka.

15216207_1042451069215152_781327108_o

Zapraszamy!