Jesteś posiadaczem ciekawego samochodu lub motocykla? Posiadasz ikonę motoryzacji z ubiegłych dekad?

Masz pojazd:

 • zabytkowy
 • oldtimer
 • youngtimer,
 • american car
 • ciekawy samochód lub motocykl sportowy
 • tuning, car audio, replika, itp.?

A może Twój pojazd po prostu ma „to coś”, a jego oryginalne, niecodzienne modyfikacje wyróżniają go z tłumu?

 

Jeśli ludzie na ulicy oglądają się za nim z podziwem, TEN KONKURS JEST DLA CIEBIE!

Zrób sobie ciekawe zdjęcie na tle swojego wehikułu, prześlij je na adres konkurs@sulejow.pl i wygraj jeden z trzech voucherów do wykorzystania w Hurtowni Opon i Felg – PH KRISPOL Krzysztof Krawiec.

I miejsce – voucher o wartości 1 000zł

II miejsce – voucher o wartości 500zł

III miejsce – voucher o wartości 200zł

 

Co należy zrobić? To proste!

Zrób sobie zdjęcie na tle swojego wyjątkowego pojazdu. Prześlij je nam na adres: konkurs@sulejow.pl, wypełnij kartę zgłoszeniową i prześlij na adres Urzędu Miejskiego w Sulejowie: ul. Konecka 42, 97-330 Sulejów, ref. Promocji, wejście B, pokój 13, lub dostarcz ją osobiście.

KARTA DO POBRANIA TUTAJ ->  karta_zloszeniowa_JA I MÓJ WEHIKUŁ

 

Rozstrzygnięcie konkursu pod główną sceną już 12 sierpnia 2017r. podczas „I Rodzinnego Pikniku Motoryzacyjnego na Podklasztorzu w Sulejowie”. Michał Jesionowski – Michu , prowadzący kanał Miłośnicy 4 kółek – zaprasza! -> https://www.facebook.com/milosnicy4kolek/

 

KRYTERIA OCENIANIA:

Komisja konkursowa będzie oceniała nadesłane zdjęcia w dniu 11 sierpnia 2017r. Przede wszystkim oceniany będzie przedstawiony na zdjęciu pojazd pod względem atrakcyjności, niepowtarzalności, stanu wizualnego. Zdjęcie powinno być zrobione w dobrej jakości, powinno być oryginalne, interesujące, zrobione w ładnej scenerii. Zaskocz nas! Liczy się kreatywność i wyobraźnia! Trzy najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone.

 

REGULAMIN:

 

 1. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
 2. Wysyłamy max 2 zdjęcia na adres: konkurs@sulejow.pl . Zdjęcia muszą przedstawiać uczestnika na tle samochodu/motocykla. Samochód musi być widoczny OD ZEWNĄTRZ.
 3. Po wysłaniu zdjęcia należy wypełnić i wysłać oryginał karty zgłoszeniowej do Urzędu Miejskiego w Sulejowie: ul. Konecka 42, 97-330 Sulejów, ref. Promocji, wejście B, pokój 13, lub dostarczyć ją osobiście. KARTA DO POBRANIA TUTAJ ->  karta_zloszeniowa_JA I MÓJ WEHIKUŁ
 4. W tytule maila prosimy podać: MARKĘ (+ ew. MODEL), ROK PRODUKCJI oraz NAZWISKO osoby znajdującej się na zdjęciu.
 5. Osoba widoczna na zdjęciu NIE MUSI być właścicielem pojazdu.
 6. Pojazd przedstawiony na zdjęciu NIE MUSI mieć przeglądu technicznego ani ubezpieczenia OC (w takim wypadku przyjazd na „imprezę” musi odbyć się na lawecie).
 7. Uczestnicy mogą zgłaszać się z całej Polski.
 8. Zdjęcia o treściach wulgarnych, rasistowskich, pornograficznych, obrażających wartości innych osób, nawołujących do przemocy, spożywania alkoholu i innych używek – nie będą brane pod uwagę.
 9. Konkurs trwa od 10 lipca 2017r. do 10 sierpnia 2017r. do godz. 23:59. Zdjęcia przesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
 10. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 12 sierpnia 2017 podczas I Rodzinnego Pikniku Motoryzacyjnego na Podklasztorzu w Sulejowie.
 11. Warunkiem odbioru nagrody jest uczestnictwo w I Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym w Sulejowie w dniu 12 sierpnia 2017r. wraz z pojazdem widocznym na zdjęciu. Uczestnik wraz z pojazdem (ze zdjęcia) powinien przybyć o godz. 15.00 pod główną scenę na Podklasztorze w Sulejowie. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się około godz. 16.00. Warunkiem odbioru nagrody jest obecność pod główną sceną w chwili wyczytywania wyników.
 12. Wysyłając zdjęcie uczestnik konkursu akceptuje regulamin i wyraża zgodę na publikację przesłanego zdjęcia, w celach promocyjnych imprezy, na stronie www.sulejow.pl

Wszelkich informacji udziela Referat Promocji, Kultury, Turystyki i Sportu Urzędu Miejskiego w Sulejowie, tel: (44) 61-02-520