Eliminacje powiatowe XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbyły się 25 kwietnia 2018r. w Gomulinie. W kategorii szkół podstawowych rywalizowało 12 drużyn. Turniej rozpoczął się od testów z przepisów ruchu drogowego i skrzyżowań. Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sulejowie poradziła sobie z nimi znakomicie. Uzyskała wyniki najlepsze ze wszystkich startujących. Następnie musiała udzielić pierwszej pomocy osobie nieprzytomnej. Zadanie to wykonała również bezbłędnie. Na koniec rywalizacji został do pokonania tor sprawnościowy i tu także okazała się bezkonkurencyjna. W klasyfikacji końcowej Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Sulejowie zajęła I miejsce.

W składzie drużyny byli Weronika Jeleń, Aleksandra Piasta i Bartłomiej Pączyński. Pokonali oni drugą szkołę w turnieju aż o 30pkt. Indywidualnie Weronika zajęła I miejsce, Bartek II miejsce i Ola III miejsce. Gratulujemy i życzymy równie dobrego wyniku w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 25 maja 2018r. na terenie WORD w Piotrkowie Tryb.

Uczniów przygotowały pani Beata Tarnawska i pani Marta Piasta.