Drużyny dziewcząt i chłopców z Gimnazjum w Przygłowie brały udział w dwóch turniejach przygotowujących do zawodów Szkolnego Związku Sportowego w piłkę siatkową.

W pierwszym z nich, który odbył się w Dąbrowie nad Czarną udział wzięły trzy szkoły: Gimnazjum w Mniszkowie, Gimnazjum w Przygłowie i gospodarz turnieju Dąbrowa nad Czarną. Zarówno chłopcy i dziewczęta z Przygłowa okazali się bezkonkurencyjni wygrywając wszystkie mecze wynikiem 2-0.

W drugim turnieju rozgrywanym w Żarnowie, gdzie zostały zaproszone następujące Szkoły: Gimnazjum w Rogowie ( woj. Świętokrzyskie), Gimnazjum w Gowarczowie ( woj. Świętokrzyskie), Gimnazjum w Przygłowie i gospodarz Gimnazjum w Żarnowie. Podwójne zwycięstwo przypadło w udziale Szkole z Gminy Sulejów. Dziewczęta odniosły komplet zwycięstw nawet bez straty seta. Natomiast drużyna chłopców wygrała wszystkie mecze , jednak stracili jednego seta z Gimnazjum w Rogowie.

W zawodach Szkolnego Związku Sportowego (Gimnazjada) w piłkę siatkową Gimnazjum w Przygłowie w eliminacjach gminnych odniosło podwójne zwycięstwo z Gimnazjum w Sulejowie. W rozgrywkach powiatowych drużyna chłopców wygrała rywalizację odnosząc następujące wyniki:

Przygłów- Wola Krzysztoporska 2-0

Przygłów- Wolbórz 2-0

Przygłów- Moszczenica 2-0

Przygłów- Dąbrowa nad Czarną 2-0

Dziewczęta zajęły trzecie miejsce w powiecie osiągając następujące wyniki:

Przygłów- Rozprza 1-2

W półfinałach województwa chłopcy zajęli trzecie miejsce osiągając następujące wyniki:

Przygłów- ZS nr 4 w Tomaszowie 0-2  Przygłów- Wiśniowa Góra 2-0

Skład drużyny dziewcząt: Aleksandra Szamburska, Justyna Pytka, Karolina Żak, Martyna Kocimowska, Patrycja Zdziarska, Nikola Grzywacz, Anna Krupa, Patrycja Świderska, Julia Kołek i Julia Stańczyk.

Skład drużyny chłopców: Jakub Rafke, Kacper Kotas, Konrad Gawin, Michał Zawisza, Kacper Purgał, Maciej Wiewiura, Marcin Mazerant, Bartłomiej Brachacz, Kacper Opala, Rafał Wieczorek, Jakub Stanihauzer, Sewryn Prokop, Szymon Zielonka i Piotr Zielonka.

Nauczyciele opiekujący się drużynami to Agnieszka Kobżyńska, Małgorzata Zielonka i Łukasz Nojek. Dyrektorem Gimnazjum jest Anna Fijałkowska.