Gospodarze z Sulejowa wygrywają Skalnik Beach Soccer Cup rocznik 2003/04

24 czerwca w Sulejowie odbył się turniej Beach Soccera organizowany przez MGKS Skalnik Sulejów i Urząd Miasta w Sulejowie, w którym udział wzięły drużyny z Sulejowa, Kleszczowa, Niewiadowa, Pabianic, Piotrkowa Trybunalskiego, Piątkowiska i Tomaszowa Mazowieckiego.

Wyniki grupowe:

Skalnik Sulejów I – Stal Niewiadów 1-2

Omega Kleszczów-Włókniarz Pabianice 4-0

Skalnik Sulejów II –Concordia 1909 Piotrków Tryb. 1-1

Orzeł Piątkowisko- Mazovia Tomaszów Maz. 2-1

Stal Niewiadów-Włókniarz Pabianice 1-1

Skalnik Sulejów I – Omega Kleszczów 0-1

Concordia 1909 Piotrków Tryb.- Mazovia Tomaszów Maz. 1-0

Skalnik Sulejów II – Orzeł Piątkowisko 5-1

Omega Kleszczów- Stal Niewiadów 3-2

Skalnik Sulejów I – Włókniarz Pabianice 1-2

Orzeł Piątkowisko- Concordia 1909 Piotrków Tryb. 1-3

Skalnik Sulejów II- Mazovia Tomaszów Maz. 2-0

Półfinał I 5-8

Włókniarz Pabianice – Mazovia Tomaszów Maz. 2-1

Półfinał II 5-8

Orzeł Piątkowisko – Skalnik I Sulejów 3-2

Półfinał I 1-4

Omega Kleszczów – Concordia Piotrków Tryb. 2-4

Półfinał II 1-4

Skalnik II Sulejów – Stal Niewiadów 2-0

Mecz o 7 m-ce

Mazovia Tomaszów Mazowiecki- Skalnik I Sulejów 4-2

Mecz o 5 m-ce

Włókniarz Pabianice – Orzeł Piątkowisko 0-2

Mecz o 3 m-ce

Omega Kleszczów – Stal Niewiadów 3-4

FINAŁ

Concordia Piotrków Tryb. – Skalnik II Sulejów 1-2 bramki dla Skalnika Lassota i Banasik

Klasyfikacja końcowa

  1. Skalnik II Sulejów
  2. UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
  3. Stal Niewiadów
  4. Omega Kleszczów
  5. Orzeł Piątkowisko
  6. Włókniarz Pabianice
  7. Mazovia Tomaszów Mazowiecki
  8. Skalnik I Sulejów

 

Najlepszy strzelec – Czerwiński Szymon (Orzeł Piątkowisko) 9 bramek

Najlepszy bramkarz – Banasik  Kacper (Skalnik Sulejów)

Najlepszy zawodnik – Zatorski Filip (Omega Kleszczów)

Najlepsza zawodniczka – Marcinkowska Patrycja (Skalnik Sulejów)

Nagrody drużynowe i indywidualne ufundowane przez Urząd Miasta w Sulejowie wręczył Radny Michał Gaczkowski i Prezes MGKS Skalnik Sulejów Mirosław Ściepłek.

Skalnik I Sulejów skład: Markiewicz, Podlewski, Goździk, Wijacińska, Firkowski, Kantor, Owiesek, Abratkiewicz, Paszewski i Firmowska.

Skalnik II: Banasik, Marcinkowski D., Marcinkowska P., Janikowski, Lassota, Romaniszyn, Matyszewski, Majkowski, Piechura i Staszewski.

Trener: Łukasz Nojek

UKS Concordia Piotrów Tryb skład: Wawrzynkiewicz, Mękarski, Dąbrowski, Rączkowski, Usman, Jankowski, Trzaska, Górski, Pryczek, Fruhacz, Lasota, Wdowiak. Trener: Radosław Kozoń.

Opracował: Nojek Łukasz

 

  • 20170624_090614
  • 20170624_124257
  • 20170624_125150
  • 20170624_130052
  • 20170624_142130
  • 20170624_142335
  • 20170624_142405
  • 20170624_142502