Szóstka Radomsko wygrywa Skalnik Beach Soccer Cup rocznik 2005/06

17 czerwca w Sulejowie odbył się turniej Beach Soccera organizowany przez MGKS Skalnik Sulejów i Urząd Miasta w Sulejowie, w którym udział wzięły drużyny z Sulejowa, Radomska, Fałkowa, Rozprzy, Przygłowa i Wolborza.

Wyniki grupowe:

Skalnik Sulejów I- Szóstka Radomsko 0-3

Szczerbiec Wolbórz- Luciążanka Przygłów 3-0

Skalnik Sulejów II- AP Fałków 0-4

UKS Gmina Rozprza- Sklanik III Sulejów 2-1

Szóstka Radomsko- Luciążanka Przygłów 4-0

Skalnik Sulejów I – Szczerbiec Wolbórz 4-1

AP Fałków- Sklanik III Sulejów 2-0

Skalnik Sulejów II – UKS Gmina Rozprza 3-3

Szczerbiec Wolbórz- Szóstka Radomsko 0-2

Skalnik Sulejów I- Luciążanka Przygłów 4-2

UKS Gmina Rozprza- AP Fałków 0-3

Skalnik Sulejów II- Sklanik III Sulejów 1-1

Wyniki play off:

Półfinał I 5-8

Szczerbiec Wolbórz- Skalnik III 1-1 k. 2-3

Półfinał II 5-8

Skalnik II- Luciążanka Przygłów 2-1

Półfinał I 1-4

AP Fałków- Skalnik Sulejów I 0-1

Półfinał II 1-4

Szóstka Radomsko- UKS Gmina Rozprza 1-0

Mecz o 7 m-ce

Luciążanka Przygłów- Szczerbiec Wolbórz 1-1 k. 0-2

Mecz o 5 m-ce

Skalnik II- Skalnik III 2-1

Mecz o 3 m-ce

AP Fałków- UKS Gmina Rozprza 5-1

FINAŁ

Szóstka Radomsko- Skalnik I 6-0

Klasyfikacja końcowa

  1. Szóstka Radomsko
  2. Skalnik I Sulejów
  3. AP Fałków
  4. UKS Gmina Rozprza
  5. Skalnik II
  6. Skalnik III
  7. Szczerbiec Wolbórz
  8. Luciążanka Przygłów

 

Najlepszy strzelec – Ambrozik Szymon ( Szóstka Radomsko)

Najlepszy bramkarz- Świeca Karol ( AP Fałków)

Najlepszy zawodnik- Pyzia Olivier (Skalnik I)

Najlepsza zawodniczka- Czerwińska Hanna (Skalnik III)

Nagrody drużynowe i indywidualne ufundowane przez Urząd Miasta w Sulejowie wręczył Radny Michał Gaczkowski i Prezes MGKS Skalnik Sulejów Mirosław Ściepłek.

Skalnik I Sulejów skład: Antosik, Kowalski, Klass, Purgał, Pyzia, Kołek, Pardel.

Skalnik II: Biernacki, Kabziński, Antosik, Wysmyk, Pyzia, Budkowski, Albin, Baliński.

Skalnik III: Marcinkowska, Firmowska, Kamińska, Czerwińska, Kędra, Dulas, Konieczny.

Trener: Jarosław Sarlej.

Szóstka Radomsko skład: Misztalski, Zamożny, Ambrozik, Kowalczyk, Musiał, Michalski, Boruta, Rodzik, Waloch. Trener: Michał Misztalski.

AP Fałków: Świeca, Sondaj, Doniecki, Wilk, Szabat, Łuczyński, Kowalski, Derszniak, Molenda, Zenka, Nadstawski. Trener: Kamil Jarząb.

Opracował: Nojek Łukasz

  • DSC_0001
  • DSC_0006
  • DSC_0012
  • DSC_5071
  • DSC_5072
  • DSC_5078
  • DSC_5091
  • DSC_5094
  • DSC_5098
  • DSC_5108
  • DSC_5115
  • DSC_5119
  • DSC_5123
  • DSC_5126
  • DSC_5135
  • DSC_5137
  • DSC_5139
  • DSC_5162
  • DSC_5175
  • DSC_5179
  • DSC_5190
  • DSC_5197
  • DSC_5210
  • DSC_5212
  • DSC_5214
  • DSC_5216
  • DSC_5222