W naszej gminie najwięcej głosów oddano na Andrzeja Dudę – 4817 (56,27%), drugie miejsce zajął Rafał Trzaskowski – 1652 (19,30%), a trzecie Szymon Hołownia – 1103 (12,88%). Na kolejnych pozycjach uplasowali się: Krzysztof Bosak – 584 (6,82%), Władysław Kosiniak-Kamysz – 205 (2,39%), Robert Biedroń – 130 (1,52%), Stanisław Żółtek – 22 (0,26%), Marek Jakubiak – 19 (0,22%), Paweł Tanajno – 18 (0,21%), Waldemar Witkowski – 6 (0,07%), Mirosław Piotrowski – 5 (0,06%).

Frekwencja w gminie Sulejów wyniosła: 65,94%. Najwyższą odnotowano w obwodzie 8. – sołectwaUszczyn i Poniatów – 72,51%.

A jak głosowano w poszczególnych obwodach?

Obwód nr 1:

okręg 1.: Sulejów – ulice: Błonie, Brzozowa, Klonowa, Leśna, Lipowa, Nadpiliczna, Parkowa, Piotrkowska, Podwłodzimierzów, S. Psarskiego, Staropiotrkowska, Topolowa, Torowa, Wodna.

okręg 2.: Sulejów – ulice: Akacjowa, Cmentarna, Częstochowska, Górna, Krakowska, Krótka, ks. J. Umińskiego, Malinowa, Milejowska, Plac im. ks. kan. A. Grochowskiego, Plac Straży, Podkurnędz, Podole, Polna, Południowa, Przydziałki, Szkolna, Wąska.

Obwód nr 2:

okręg 3.: Sulejów – ulice: Garncarska, Kamienna, Konecka (60, 62, 64, 70, 72, 74, 76), Konfederatów Barskich, Kwiatowa, Przejazd, Słoneczna, Wschodnia, część ul. Taraszczyńskiej (od Koneckiej do Garncarskiej).

Okręg 4.: Sulejów – ulice: Barbary, Gen. S. Grota-Roweckiego, Kopalnia Dolna, Kopalnia Górna, Kubusia Puchatka, Kuligowska, Ogrodowa, Piaskowa, Spacerowa, Studziennicka, część ul. Taraszczyńskiej (od Garncarskiej do końca), Wapienna, Żwirowa.

Obwód nr 3:

Okręg 15.: sołectwa – Biała, Bilska Wola (w tym Karolinów), Bilska Wola-Kolonia, Klementynów (w tym Adelinów, Dorotów, Mikołajów, Piotrów, Salkowszczyzna i Winduga).

Obwód nr 4:

okręg 14.: sołectwa – Krzewiny, Kurnędz, Łęczno, Podlubień, Wójtostwo.

Obwód nr 5:

okręg 8.: sołectwo Przygłów

Obwód nr 6:

okręg 7.: sołectwa – Barkowice, Barkowice Mokre, Koło, Nowa Wieś.

Obwód nr 7:

okręg 10.: sołectwa – Witów, Witów-Kolonia, Zalesice-Kolonia,

okręg 11.: sołectwa – Kałek, Kłudzice, Korytnica, Podkałek.

Obwód nr 8:

Okręg 9.: sołectwa – Poniatów i Uszczyn.

Obwód nr 9:

okręg 6.: Sulejów – ulice: Basztowa, Bolesława Chrobrego, Fosa, Grodzka, Grunwaldzka, Herbowa, Huzarska, Jana Sobieskiego, Jaśminowa, Jeziorna, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Sprawiedliwego, Kirasjerów, Królowej Jadwigi, Książęca, Letniskowa, Łąkowa, Łowiecka, Małego Rycerza, Mauretańska, Mieszka I, Nadradońka, Opacka, Piastowska, Połaniecka, Romańska, Rycerska, Sosnowa, Sportowa, Starorzeczna, Tarkowa, Ustronna, Wczasowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wspólna, Wycieczkowa, Wykopaliskowa, Wypoczynkowa, Zielona, Zakątna, Zakole, Zamkowa, Zamurowa.

Obwód nr 10:

okręg 5.: Sulejów – ulice: Cicha, Dobra Woda, Dworcowa, Działkowa, Góra Strzelecka, Handlowa, Klasztorna, Konecka (od nr 1. do 59.), Łączna, Miła, Nadrzeczna, Opoczyńska, Plac Targowy, Rynek, Sadowa, Świętego Jana, Targowa, Widok, Źródlana.

Obwód nr 11:

okręg 12.: sołectwa – Łazy-Dąbrowa, Włodzimierzów – ulice: Brzozowa, Grabowa, Jałowcowa, Jasna, Jarzębinowa, Jodłowa, Jutrzenki, Ks. kard. S. Wyszyńskiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Leśna Polona, Łączna, Łęczyńska, Modrzewiowa, Rzeczna, Sosnowa, Szyszkowa, Świerkowa, Tęczowa, Turkusowa, Wrzosowa, Wypoczynkowa, Zdrowie.

okręg 13.: sołectwo Włodzimierzów – ulice: Energetyczna, Gościnna, Kasztanowa, Kolejowa, Księżycowa, Leśna, Nowe Osiedle, Piaskowa, Pogodna, Polanka, Polna, Południowa, Poziomkowa, Promienna, Radosna, Słoneczna, Spacerowa, Sulejowska, Wspólna, Zielona.

Obwód nr 12: Dom Pomocy Społecznej w Poniatowie.