Sobotni wieczór, 11 lutego upłynął w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie w duchu sportowym, a zarazem muzycznym. A to wszystko pod wspólnym szyldem „Kulturalne Walentynki”.

O godz. 16.00, trzynasto – osobowa  Grupa Piliczanki 45+ wystartowała w VI Walentynkowym Rajdzie po Zdrowie Nordic Walking. Pomimo dużego mrozu, Panie raźnie przemierzały kolejne odcinki wyznaczonej trasy, która obejmowała 4 kilometry terenów nadpilicznych. Po powrocie, w MOK-u czekała na nie gorąca herbata oraz poczęstunek przy ognisku. Humory dopisywały wszystkim. Tym bardziej, iż w tle zaczęły już rozbrzmiewać melodie znane i lubiane. To Muzycy nastrajali  instrumenty przed występem. O 19.00 bowiem pojawił się na scenie gwóźdź programu Zespół „Trzy Gitary”, wykonujący covery Czerwonych Gitar oraz Trzech Koron. Sala  wypełniła się po brzegi. Pierwsze  zagrane i wyśpiewane akordy przeniosły widzów w lata 60-te ubiegłego stulecia. Artystyczny kunszt wykonawców do złudzenia przypominał znane szlagiery dlatego nogi same rwały się do tańca. Zabawa była przednia, a w powietrzu unosiła się atmosfera beztroski i euforii.

Tegoroczne „Kulturalne Walentynki” w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie – jak zresztą   cały szereg imprez w tym miejscu –  sprostały wszystkim, nawet najbardziej wybrednym gustom i na długo będą w pamięci uczestników eventu.

  • IMG_9943
  • IMG_9979
  • IMG_9931
  • IMG_9993
  • IMG_9946