Już 23 czerwca w Sali USC Urzędu Miejskiego w Sulejowie odbędą się przetargi ustne dotyczące sprzedaży nieruchomości stanowiących własność Gminy Sulejów.

Pierwsza z nich, jako nieruchomość niezabudowana, oznaczona nr 222/8, położona na Podklasztorzu przy ulicy Grunwaldzkiej 41 na terenach inwestycyjnych w pobliżu granicy z Gminą Mniszków. Jest to duża działka inwestycyjna o powierzchni 9441 mkw przeznaczona pod różnego rodzaju działalności gospodarcze. Nabywca nieruchomości gruntowej zobowiązany jest do jej zabudowy w terminie 4 lat, co oznacza wybudowanie budynku w stanie surowym zamkniętym. Termin ten biegnie od dnia sprzedaży gruntu (akt notarialny) i obowiązuje także następców prawnych. Działka posiada możliwość budowy przyłącza energetycznego dzięki uzbrojeniu tego terenu w sieć energetyczną. Cena wywoławcza – 165.000,00 zł.+23% VAT.

Pozycja druga w ogłoszeniu przetargowym to nieruchomość niezabudowana oznaczona nr 446 o powierzchni 524 mkw mieszcząca się przy ulicy Błonie w Sulejowie. Działka umieszczona jest w planie zagospodarowania przestrzennego i obejmuje usługi o uciążliwości nie przekraczającej granic terenu. Podstawowe przeznaczenie terenu to dojazdy, urządzenia i sieci inf..tech., zieleń, przestrzeń dla komunikacji pieszej z elementami małej architektury. Cena wywoławcza – 35.000,00 zł.+23% VAT.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 

Na trzecim miejscu w ogłoszeniu przetargowym znajduje się nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona działkami nr 27 i 28 o powierzchni 9280 mkw w miejscowości Kolonia Bilska Wola przy drodze szutrowej w kierunku Mikołajowa. Jest to niezwykle cicha okolica z pięknym lasem znajdującym się w pobliżu. Dla działek została wydana decyzja ustalająca warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego wraz z niezbędną infrastrukturą. Pozostała część działek przeznaczona jest pod uprawy rolne. To wyjątkowe miejsce dla ceniących cisze i spokój a chcących zarazem żyć w symbiozie z przyrodą. Działka posiada możliwość budowy przyłącza energetycznego i wodociągowego dzięki słupowi energetycznemu usytuowanemu w granicy działki oraz sieci wodociągowej znajdującej się w drodze szutrowej. Cena wywoławcza – 35.000,00 zł.+23% VAT.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Czwarta pozycja w ogłoszeniu przetargowym to nieruchomość niezabudowana oznaczona nr 641/3 o powierzchni 880 mkw znajdująca się przy ul. Wapiennej 31a w Sulejowie. Dla działki zostały wydane decyzje ustalające warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą lub budynku handlowo-usługowego (usługi podstawowe) wraz z niezbędną infrastrukturą. Działka posiada możliwość budowy przyłącza energetycznego, wodociągowego i kanalizacyjnego dzięki uzbrojeniu ulicy Wapiennej w powyższe media. Atrakcyjność tego miejsca zdecydowanie podnosi usytuowanie terenu, z którego rozciąga się piękny widok na Pilicę i znajdujący się po drugie stronie rzeki kościół. Cena wywoławcza – 34.000,00 zł.+23% VAT.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ostatnią pozycja w ogłoszeniu przetargowym jest lokal nr 6 położony w Sulejowie przy ul. Garncarskiej 46 o powierzchni użytkowej 33,00 m2 (komórka 6,60 m2) wraz z udziałem wynoszącym 33/396 w działce 273/2 o powierzchni 1489 mkw. Jest to miejsce o ciekawej wizualizacji zewnętrznej dobrze wpasowujące się w tę część Sulejowa. Wewnątrz lokal do remontu. Cena wywoławcza – 45.000,00 zł

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Szczegółowe informacje w ogłoszeniu przetargowym.