Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Sulejów!

Pragnę podziękować Państwu za głosy oddane na moją osobę, w Wyborach Samorządowych 2018 na Burmistrza Sulejowa.

Przede wszystkim chcę podziękować za tak dużą mobilizację i wysoką frekwencję. Zaufanie, którym mnie Państwo obdarzyliście jeszcze bardziej zobowiązuje mnie do ciężkiej i sumiennej pracy na rzecz naszego miasta i naszej gminy, a wszystkie krytyczne głosy, które pojawiały się w różnych miejscach, jeszcze bardziej mnie do tego mobilizują.

Dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w tę kampanię wyborczą. Zarówno moim znajomym i przyjaciołom, jak i  wszystkim kandydatom Komitetu Wyborczego Wyborców Wojciecha Ostrowskiego 2018+. Te wybory pokazały, że inicjatywa jaką podjęła grupa ludzi tworzących ten komitet była słuszna i wolą członków dalej będzie kontynuowana. Mam również nadzieję, że zachęciliśmy mieszkańców w ten sposób do większej aktywności na rzecz lokalnej społeczności. Jesteśmy otwarci na współpracę, dlatego zapraszam wszystkich niezależnie od poglądów politycznych do wspólnego działania.

Burmistrz Sulejowa

Wojciech Ostrowski

 

Już w I turze „Wyborów Samorządowych 2018” kandydat na Burmistrza Sulejowa Wojciech Ostrowski, z Komitetu Wyborczego Wyborców „Wojciecha Ostrowskiego 2018+”, uzyskał 51,58% głosów, w liczbie 3760 głosów ważnych i tym samym obejmie urząd Burmistrza w nowej kadencji 2018-2023.

Dane zaczerpnięto z protokołu wyników głosowania i wyników wyborów Burmistrza Sulejowa, sporządzonego dnia 22.10.2018 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Sulejowie.

Pełny protokół z wynikami głosowania na Burmistrza Sulejowa można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej na naszej stronie.