W dniu 09.04.2016r. w sali gimnastycznej Gimnazjum w Sulejowie odbył się Wojewódzki Turniej w Piłkę Siatkową Kobiet o Puchar Burmistrza Sulejowa Wojciecha Ostrowskiego.
W turnieju udział wzięły  drużyny: LUKS Czarni Szczerców (trener Kacper Bocian), Volley Żelazny Opoczno (trener Rafał Skoczylas) oraz UKS FUKS Sulejów (trener Sławomir Laszczyk).  Turniej zorganizowany był przez, UKS „FUKS” Sulejów oraz Urząd Miejski w Sulejowie. Po rozgrywkach finałowych klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

1 miejsce:    UKS „FUKS” Sulejów.

2 miejsce:   LUKS Czarni Szczerców.

3 miejsce:   Volley Żelazny Opoczno.

MVP (najbardziej wartościowa zawodniczka)  turnieju została zawodniczka UKS „FUKS” Sulejów Ola Wrońska.

Najlepszą zawodniczką w drużynie  Volley Żelazny Opoczno została Patrycja Szczegielniak, w drużynie LUKS Czarni Szczerców została Katarzyna Dłubiak,
w drużynie UKS „FUKS” Sulejów została Klaudia Gwarda. Drużyny  otrzymały pamiątkowe puchary oraz upominki ufundowane przez Burmistrza Sulejowa oraz UKS „FUKS” Sulejów. Zawodniczkom i trenerom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.