Pracownicy łódzkiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  zapraszają na szkolenie on-line pt. „Krajowy webinar DOTACJE DLA ROLNICTWA”, skierowane do rolników i innych osób zainteresowanych programami pomocowymi, które realizują i obsługują przedstawiciele ARiMR. Termin szkolenia dla woj. łódzkiego to 8 lipca 2020 r. – godzina 12.00.

Zakres tematyczny szkolenia:

  • Modernizacja gospodarstw rolnych (OBSZAR D, NAWADNIANIE);
  • Restrukturyzacja małych gospodarstw;
  • Premie dla młodych rolników;
  • Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej.

Szkolenie będzie transmitowane na żywo wraz z możliwością prowadzenia czatu oraz udzielania odpowiedzi na zdawane pytania przez ekspertów ARiMR i spółki Wody Polskie.


Link aktywacyjny do szkolenia (aktywny w dniu szkolenia):

https://zoom.us/…/regi…/tJ0pduGtqTMvH9Jfq1BNIB_26qaGeOgb34bZ

Po naciśnięciu linku do szkolenia bądź skopiowaniu go do dowolnej przeglądarki uczestnik zostanie przekierowany do szkolenia w aplikacji ZOOM, które będzie aktywne dopiero w dniu szkolenia. 


W webinarze mogą wziąć udział:

️osoby, które już posiadają konto w aplikacji ZOOM,

️osoby, które nie posiadają konta i nie chcą go utworzyć.

 

Projekt realizowany jest we współpracy ARiMR i Parlamentarnego Zespołu ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw. Został objęty patronatem instytucji zarządzających: Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Wód Polskich i Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Spotkania on-line, z uwagi na zakres terytorialny, możliwości techniczne oraz liczbę uczestników zostały podzielone i zaplanowane w kilku etapach, dedykowane dla poszczególnych oddziałów regionalnych.

Szkolenie będzie prowadzone przy udziale prezesa ARiMR oraz dyrektorów departamentów merytorycznych Centrali, przy ścisłej współpracy z dyrektorem Łódzkiego Oddziału Regionalnego ARiMR oraz w obecności współorganizatorów.

Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu!