Z radością informujemy, że zakończona 31 października 2018 r. zbiórka pieniędzy dla Tobiasza, mieszkańca Włodzimierzowa, zakończyła się pełnym sukcesem! Udało się zebrać 31.368,76 zł.

Kwota ta posłuży do zakupu „CYBER OKA”, czyli swego rodzaju komputera, którym steruje się za pomocą ruchu gałek ocznych. Jest to sprzęt niezbędny do funkcjonowania i kontaktowania się Tobiasza ze światem zewnętrznym. Urządzenie zostanie zakupione niebawem.

Od samego początku w zbiórkę pieniędzy zaangażował się Urząd Miejski w Sulejowie. Wolontariusze kwestowali podczas „Biesiady Rodzinnej” na Podklasztorzu, podczas „Dożynek Gminnych” w Krzewinach oraz w trakcie „I Ogólnopolskiego Festiwalu Grup Cyrkowych i Akrobatycznych” w Witowie-Kolonii. Dodatkowo puszka wystawiona była w Urzędzie Miejskim w Sulejowie.

Podziękowania należą się firmie EMERSON POLSKA, Stowarzyszeniu „WITUŚ” oraz KGW z Witowa.

Zbiórkę prowadziło Stowarzyszenie „HARC” z Piotrkowa Trybunalskiego.

„Dzięki Waszemu dobremu sercu będę mógł rozwijać swoje pasje, pogłębiać wiedzę i umiejętności, nawiązywać kontakty z rówieśnikami za pomocą portali społecznościowych. Wszystkim ludziom o wielkim sercu DZIĘKUJĘ!!!” – Tobiasz